Realizácie drevostavieb

vystavba zruby drevenice stoh 002

Ide o trojpodlažnú drevenicu, ktorá slúži ako rodinný dom. Je podpivničená. Má tri samostatné obytné jednotky. Každé podlažie disponuje 4 priestrannými izbami a dvoma kúpeľňami s WC. K chate patrí altánok a detské ihrisko. Nachádza sa v Terchovej u Gregušov.

vystavba zruby drevenice krivan 001

Nachádza sa v chatovej oblasti Marunovia. Ide o drevenicu pre 14 – 20 osôb. Má dva apartmány, ktoré sú prepojené na prízemí aj na poschodí. Na prízemí sú dve predsiene, dve obývačky, dve kúpeľne, veľká terasa. Na poschodí sú 4 spálne, 2 kúpeľne, v podkroví je úložný priestor a je možnosť prístelok v obytnom pôjde.

vystavba zruby drevenice rozsutec 003

Obľúbená chata Rozsutec dispozične pokryje nároky aj náročných klientov. Drevenica je podpivničená, v suteréne je vstupná hala, sauna, dreváreň. Na prízemí je priestranná obývačka s kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa. Z obývačky je východ na krytú terasu a do altánku. Na poschodí sú 4 izby a kúpeľňa. Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti u Marunovia.

vystavba zruby drevenice stratenec 002

Väčšia drevenica s kapacitou 12-18 osôb. Drevenica nie je podpivničená. Obľúbená u väčších skupín hostí, nakoľko má každý svoju izbu. Disponuje vstupnou halou, obývačkou, kuchyňou a piatimi spálňami. Ide o rekreačný objekt vo Valči.

vystavba zruby drevenice grun 001

Väčšia drevenica s kapacitou 18 osôb. Disponuje vstupnou chodbou, na prízemí je kuchyňa, 3 spálne. Rovnako aj na poschodí je kuchyňa a tri spálne. Každá spálňa má sociálne zariadenie. Je obľúbená pri väčších rodinách a skupinách. K chate patrí priestranný altánok s grilom a kotlíkom na guláš. Chata slúži ako rekreačný objekt na prenájom a nachádza sa v chatovej osade Marunovia.

vystavba zruby drevenice sokolie 001

Väčšia drevenica s kapacitou 10 -14 osôb. Na prízemí disponuje predsieňou, komorou a priestrannou kuchyňou s jedálňou, kúpeľňou s WC. Na poschodí má 3 spálne, kúpeľňu s WC. Má obytný pôjd. K chate patrí záhrada s altánkom. Slúži ako rekreačný objekt a nachádza sa v Zázrivej.

vystavba zruby drevenice pupov 001

Veľkostne stredná chata s kapacitou 8 – 12 osôb. Disponuje predsieňou, obývačkou s kuchyňou, 3 spálňami, kúpeľňou s WC na prízemí i poschodí. Súčasťou drevenice je terasa, pod ktorou sú obytné priestory. Výhodou tejto drevenice je, že terasa spĺňa funkcie altánku a rovno z obývačky je východ na terasu. Je postavená v Zázrivej.

vystavba zruby drevenice pupovcek001

Chata s kapacitou 6-8 osôb. Menšia drevenica vhodná pre rekreačné využitie i trvalé bývanie. Na prízemí disponuje predsieňou, kúpeľňou s WC, obývačkou spojenou s kuchyňou a na poschodí má 3 spálne a kúpeľňu s WC. K chate patrí altánok a celooplotený pozemok, čo poskytuje dostatok súkromia. Je umiestnená v chatovej oblasti Marunovia.