Našim cieľom je, aby sme klientom poskytli pri nakupovaní čo najlepší komfort a mohli nakúpiť všetko na jednom mieste. Zákazníci tým ušetria čas aj peniaze. K výstavbe patrí nielen drevo, ale aj stavebný, hutnícky, kanalizačný, odpadový a elektroinštalačný materiál.

Ponúkame široký sortiment stavebného materiálu

V ponuke máme OSB dosky v hrúbke od 12 až 25 mm vo formáte s perodrážkou 625x2500mm alebo bez perodrážky 1250x2500 mm. Debniace tvárnice značky Stadreko v prevedení: pero-drážka s výškou tvárnice 250mm a tzv. tvárnice H s výškou 250mm. Minerálna izolácia MPE s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami vo forme dosiek. Vynikajúce mechanické vlastnosti zjednodušujú jej aplikáciu do konštrukcie šikmej strechy, resp. stropu a vnútornej steny. MINERÁLNE IZOLÁCIE S ECOSE TECHNOLOGY - UNIFIT 037. Prednostne je určený pre aplikáciu do konštrukcií šikmých striech. Je v rolkách. Hydroizolácie, nopové fólie, extrudovaný polystyrén, geotextílie, lepidlá, omietky, cement.

Hutnícky materiál

Z hutníckeho materiálu máme široký sortiment skladom a podľa vašich požiadaviek ich vieme narezať na mieru akú potrebujete: karisieť, roxor, profil uzatvorený, tyč L, tyč plochá, tyč kruhová, platňa, výpalok, drôt.

Elektroinštalačný materiál

V rámci elektroinštalačného materiálu máme kábel cyky, rozvádzač, zásuvka, hadica FX, hadica FXP, krabica, chránič, istič, spojky, rozvodka, žľab drôtený máme v dostatočnom množstve na sklade.

Kanalizačné systémy

Potrubné systémy vonkajšej kanalizácie sú určené na odvádzanie odpadových vôd z objektov. Odpadový systém pre vnútornú kanalizáciu (HT systém) sa používa na vnútorné kanalizačné systémy vo vnútri bodov pre odvod všetkých druhov odpadových vôd a chemických látok s výnimkou organických rozpúšťadiel.

Máme široký sortiment: kanalizačná rúra plastová, korugovaná kanalizačná rúra, kolená, odbočky, redukcie, presuvky a prechodky, zátky a šachtové dná.